SB/LS tarafından üretilen ve 3K güvenceleri ile desteklenen rulman ve yatak çeşitleri

SB / LS Yatak ve Rulman  : Araştırma ve geliştirme becerisi ile hassas üretim süreçleri.

Firmamız, temelde mafsal kafa ve mafsal yatak üretimi alanında hizmet vermek üzere 1989’da kurulmuştur. Tayvan'da rulman üretim teknolojilerinde öncü rol oynayan firmamız; mafsal kafalar, mafsal yataklar ve bağlantı mafsalları konusunda uzmanlaşmıştır. Otomasyona dayalı bir üretim ile hassas olarak montajlanmış, yüksek kaliteli sağlam ürünler üretmekle kalmıyor, aynı zamanda rekabetçi fiyatlar ve zamanında teslim hizmeti sunuyoruz.

Araştırma ve Geliştirme Becerisi

Araştırma ve Geliştirme, bizim becerilerimizin temelini oluşturmaktadır. Farklı ürünlerimizin üretiminde, bu Ar-Ge becerisi uygulanmaktadır. Temelde hedeflerimiz bağlantı mühendisliği odaklıdır. Ticari müşterilerimiz ve endüstriyel kullanım için mafsal bağlantı çözümleri sunarak, bağlantı sorunlarını çözmede müşterilerimize yardımcı olmayı hedeflemekteyiz.

Hassas Üretim Süreçleri

  • Otomatik besleme ve otomatik kesim CNC/NC torna tezgahları
  • Hassas CNC/NC taşlama tezgahları
  • Yüksek performans hidrolik presler
  • Hassas montaj kalıpları

3K Sistemi - Kalite Güvenceleri

Firma 2006 yılından beri ISO 9001:2000 sertifikası ile çalışmaktadır. Aynı zamanda, Kalite Güvence sistemimiz esas alınmaktadır. Bu sistemin üç ana unsuru bulunmaktadır:

  • Tasarım Kalite Güvencesi
  • Üretim Kalite Güvencesi
  • Müşteri Kalite Güvencesi

Bu sistemde ürünler ve hizmetler ile tasarım ve üretim kalitesi devamlı olarak gözden geçirilmektedir. Tasarım Kalite Güvencesi, işlem ve performansın denetlenmesini; Üretim Kalite Güvencesi, güç ve sağlamlık testini; Müşteri Kalite Güvencesi ise teknik destek ve memnuniyeti kapsamaktadır.

SB Yatak ve Rulman